Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Листопада 2023

Вебінар “Як говорити з дітьми про війну та мир” про видання для дітей 9-13 років

Батьків і освітян запрошують на серію вебінарів у межах проєкту “Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир”, який реалізують Лабораторія дитячого читання “БараБука” НЦ “Мала академія наук України” та ГО “Смарт освіта”.

Нещодавно освітні експерти та психологи шляхом голосування обрали 40 книг, які увійдуть до третього тематичного посібника для батьків і освітян. Перші два видання створили у 2019 та 2021 роках. Ознайомитися з ними всі охочі можуть у відкритому доступі на сайті “Живі письменники” за посиланням.

Окрім посібника, цьогоріч підсумком проєкту стануть відео та текстові матеріали під тегом #якговоритиздітьмипровійну, а також 5 вебінарів від топових експертів.

Перші онлайн-зустрічі відбулися 7 та 9 листопада. Далі на вебінари запрошують 14, 16 та 21 листопада з 17:00 до 18:30. Переглянути прямі трансляції всі охочі зможуть за посиланнями на:

Модераторкою заходів стане Тетяна Стус – керівниця лабораторії дитячого читання “Барабука” НЦ “МАНУ”.

Зокрема, 14 листопада всіх охочих запрошують на вебінар “Аналіз видань які стосуються тем бойових дій, травм, втрат, а також тих, що торкаються важливих у контексті війни аспектів життя, для дітей віком від 9 до 13 років. Вікові особливості сприйняття та проговорювання травматичного досвіду. Практичні поради від письменниць”. У заході також візьмуть участь запрошені спікерки:

  • Ольга Купріян – методистка лабораторії дитячого читання, письменниця;
  • Анастасія Музиченко – методистка лабораторії дитячого читання, письменниця;
  • Галина Ткачук – письменниця, бібліотекарка;
  • Євгеній Шелест – історик, педагог.

Титульне зображення: ГО “Смарт освіта”

Місце

онлайн

Час

14 листопада

17:00

Організатор

ГО "Смарт освіта", Лабораторія дитячого читання “БараБука”

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення