Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Жовтня 2019

Психологічна та фізична протидія проблемній поведінці

Міжнародна школа практичної психології Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ проводить Міжнародний семінар-практикум “Психологічна та фізична протидія проблемній поведінці”.

Семінар-практикум буде корисним для широкого кола практичних психологів, психотерапевтів, соціальних педагогів, батьків та всіх зацікавлених осіб.

Семінар підготовлено в партнерстві з відомим американським фахівцем з поведінки Доктором наук в галузі нейропсихології, біхевіоризму Терезою Сіансіоло (Dr. Theresa Scott Cianciolo M.A., M.S.,PhD), автором багатьох наукових праць та розробок з прикладного аналізу поведінки (АВА) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з особливими потребами.

Передбачена практична робота з відпрацювання унікальних технік фізичного перешкоджання проблемної поведінки.

Планується одноденний курс у Києві 2 листопада з одночасною трансляцією у локаціях в Одесі та Рівному. Практична частина курсу пройде у Києві 3-ого листопада, Одесі 5-ого листопада, Рівному 7-ого листопада

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ (Одеса, Рівне)

Час

2-3 листопада

Організатор

Міжнародна школа практичної психології Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ

Вартість

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.