Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Вересня 2019

Міжнародна онлайн-конференція викладачів англійської мови у Всесвітній день вчителів

Британська Рада й Міжнародна асоціація викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL) святкуватимуть Всесвітній день вчителів масштабною одноденною веб-конференцією для вчителів та викладачів англійської по всьому світу.

У 2019 році темою Всесвітнього дня вчителів є “Молоді вчителі та викладачі: майбутнє професії”, тож на конференції будуть обговорюватися питання досягнень у сфері освіти та залучення й зацікавлення молоді до роботи в галузі.

Конференція почнеться зі вступної презентації о 12-й годині за київським часом (10:00 за британським). Впродовж 12 годин організатори проведуть 16 презентацій і пленарних обговорень широкої тематики, у фокусі яких - ключові пріоритети у сферах викладання англійської мови, міжнародних іспитів та системи освіти загалом, а також принципи підходу Teaching for Success (Викладання для досягнення успіху), інклюзивності й застосування технологій в освіті. Вісім із цих презентацій організовані Британською Радою й будуть проведені представниками організації з різних регіонів світу.

В програмі конференції заплановані виступи на наступні теми:

  • Як допомогти учням та студентами перейти з рівня B1 до B2;
  • Тренінг з оцінювання для вчителів іноземних мов;
  • Професійний розвиток вчителів за умови обмеженості ресурсів;
  • Ефективне використання безкоштовної онлайн-платформи LearnEnglish;
  • Навички 21 століття  та їх інтеграція у викладання;
  • та багато інших цикавих та практичних вебінарів.

Конференція - це нагода відзначити своє свято, розвинути свої вміння, отримати натхнення від спілкування з колегами й обмінятись ідеями з вчителями та викладачі з усього світу можуть в онлайн-форматі, без шкоди довкіллю від подорожей і без фінансових витрат.

Для більш детальної інформації про веб-конференцію, в тому числі спікерів і розклад події, а також реєстрації відвідайте Facebook-подію або вебсайт.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Час

5 жовтня

Організатор

Британська Рада й Міжнародна асоціація викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL)

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення