Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

6 Вересня 2019

Мотивація і залученість дитини. Як допомогти?

На семінарі “Мотивація і залученість дитини. Як допомогти?” ви отримаєте дізнаєтесь:

  • Як працює дитяча мотивація і що слід робити для того, щоб вона з’явилась
  • Коли і чому дитина втрачає мотивацію вчитися, досягати мети і долати виклики
  • Як вчителі та батьки можуть позитивно впливати на мотивацію і залученість дитини

Ви ознайомитесь із принципами, які працюють з дітьми різних вікових груп, але діють також і на мотивацію дорослих, допомагають долати внутрішні бар’єри і змінювати шкідливі установки.

Крім того, ви дізнаєтесь, як ваші слова впливають на внутрішні установки дитини і як давати їй більш якісний та ефективний зворотний зв’язок. Ви будете працювати з методикою “закрито-відкритого способу мислення”, що базується на дослідженнях нейропластичності мозку. За допомогою цієї методики, яку створила професор Стендфордського університету Карол Двек і назвала психологією успіху, можна істотно змінювати ставлення дитини до викликів, невпевненості, тривожності і мотивації.

Детальніше про семінар - тут.

Мова семінару: російська.

Семінар вестиме Ірена Пранскевічюте - авторка 7 програм для педагогів щодо впровадження навичок емпатії і розвитку творчого, системного та інтегрального мислення. Ці курси були затверджені державними центрами освіти Литви.

У співпраці з психологами і арт-терапевтами різних країн Ірена створила програму “Шлях Героя”, спрямовану на розвиток соціальних навичок “складних” дітей, серед яких діти з підвищеною агресивністю, схильні до булінгу, чи навпаки більш чутливі діти, схильні до депресивних станів, з підвищеним ризиком суїциду. За три роки учасниками цієї програми в Литві стали близько 600 школярів.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

20 жовтня
10:00-18:00

Організатор

Empatia

Вартість

1500 грн

Хочу на подію

Обговорення