Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Листопада 2019

Форум “Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними?”

ГО “Смарт освіта” спільно Міністерством освіти і науки та Міжнародним фондом “Відродження” організовують Форум “Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними”.

Акредитація медіа за цим посиланням.

У форумі візьмуть участь понад 250 учасників: представники інклюзивно-ресурсних центрів, директори шкіл, батьки дітей з особливими освітніми потребами, вчителі, асистенти вчителів та дітей, представники департаментів освіти з усіх областей, представники Українського товариства глухих, закордонні та українські експерти і не тільки.

На форумі будуть заступниця міністерки освіти і науки Любомира Мандзій та заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко та заступниця міністерки охорони здоров’я Младена Качурець,

Організатори проводитимуть відеотрансляцію заходу, щоб до події могли долучитись усі охочі.

Учасники обговорюватимуть проблеми та шукатимуть рішення, як усунути перешкоди для інклюзивного навчання на трьох рівнях – загальнонаціональному, місцевому та шкільному. Також будуть шукати відповіді, як громадські організації та батьки можуть долучитись до вирішення проблем упровадження інклюзії.

Серед спікерів форуму:

Більше про спікерів та теми, які підійматиме захід, дивіться у програмі нижче.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

inclusion program

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

22-23 листопада

Організатор

ГО "Смарт освіта", Міністерство освіти і науки України та Міжнародний фонд "Відродження"

Вартість

Хочу на подію

Обговорення