Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Травня 2020

Формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами

Під час вебінару говоритимуть про механізми та способи формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами. Спікерка розкаже про проблеми, з якими стикаються школярі під час спілкування з іншими людьми, а також наведе приклади вправ і завдань, які сприятимуть набуттю дітьми з інвалідністю навичок спілкування.

План вебінару: 

  1. Особливості комунікативної діяльності дітей з ООП.
  2. Формування комунікативних навичок у різних категорій дітей з особливими освітніми потребами.
  3. Ігрова діяльність як засіб формування соціально-комунікативної компетентності дитини з ООП.
  4. Комунікативна спрямованість корекційно-розвивальних занять для дітей з особливими освітніми потребами.

Кому це буде корисно: учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів, асистентам учителя, корекційним педагогам.

Вестиме: Олена Казачінер, доктор педагогічних наук, доцент кафедри здоров’я людини, реабілітології та спеціальної психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди

  • Досвід навчання іноземної (англійської) мови учнів початкових класів 10 років.
  • Учасник міжнародних (Чехія, Болгарія, Польща, Литва, Грузія, Латвія), усеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій із питань упровадження інклюзивної освіти в Україні, педагогіки та психології, питань методики навчання іноземних мов.
  • Є автором монографії „Розвиток інклюзивної компетентності вчителів-філологів у системі післядипломної освіти”, співавтором колективної монографії „Theory and Practice of introduction of Competence Approach to Higher Education in Ukraine”, автором навчально-методичного посібника „Інклюзивна компетентність учителя іноземних мов”, понад 30 навчальних видань ВГ „Основа”.
  • Автор обласних вебінарів для вчителів-філологів „Використання арт-методів в освітньому процесі з навчання мов і літератури”, „Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей з особливостями психофізичного розвитку”.
  • Призер конкурсу ВГ „Основа” „Червона ручка” у номінації „Англійська мова та література” (2006 рік) за авторські лінгвістичні навчальні казки.

Зареєструватись та дізнатись детальніше про подію можна тут.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

18 травня
18:00

Організатор

На урок

Вартість

безкоштовно
сертифікат - 60 грн

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.