Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Липня 2020

Якісна інклюзивна освіта під час пандемії в Україні та ЄС

Спалах пандемії коронавірусної інфекції перетворився на виклик для освіти через закриття шкіл та перенесення освітнього процесу в комп’ютер. Що стосується учнів з особливими освітніми потребами, то нинішні заходи щодо подолання пандемії COVID-19 ускладнюють можливість постійного доступу до якісної освіти для них.

Цей онлайн-семінар має на меті поділитися практиками щодо інклюзивної освіти після початку пандемії в Україні та ЄС; обговорити основні проблеми забезпечення якісної інклюзивної освіти, під час кризи викликаної COVID-19, а також основні проблеми практичної інклюзивної освіти; обмінятися досвідом з забезпечення та просування „освіту для всіх”.

Під час цього онлайн-семінару експерти спробують відповісти на такі запитання:

  • Як служби підтримки освіти можуть адаптуватися до потреб учнів та їхніх сімей під час навчання вдома.
  • Спеціальні потреби для забезпечення інклюзивного навчання в Інтернеті для учнів з особливими освітніми потребами.
  • Ключові дії, які необхідно вжити, щоб забезпечити повну інтеграцію платформ онлайн-навчання в майбутньому.

Мова онлайн семінару: українська та англійська.

Спікери:

  • Уляна Пчолкіна - громадська діячка, програмна менеджерка ГО “Група активної реабілітації”, координаторка напрямку інклюзії StarLightMedia.
  • Професор Др. Ян Шишка – асоційований професор факультету освіти Карлового університету (Прага, Чехія). Він є членом Урядової ради з питань інвалідів, відділу освіти. Протягом останнього десятиліття Шишка обіймав посаду представника Чехії в академічній мережі європейських експертів з інвалідності та незалежного консультанта з питань інклюзії Європейського Союзу, Національної та Європейської асоціації людей з інтелектуальними обмеженнями та їхніх сімей.

Трансляція відбудеться на fb-сторінці House of Europe.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

30 липня
17:00-16:00

Організатор

House of Europe

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.