Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

14 Серпня 2020

Онлайн-конференція для освітян “Від викликів до можливостей”

Презентація аналітичної записки щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, в якій узагальнюються міжнародний досвід та практики України щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень та підготовки до нового навчального року.

Учасники: Віктор Огнев’юк - ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук; Лілія Гриневич - проректор, міністр освіти і науки України (2016-2019), кандидат педагогічних наук; Іван Шемелинець - директор аналітичного центру “Освіт Аналітика”, кандидат юридичних наук; Людмила Ільїч - доктор економічних наук; Наталія Морзе - доктор педагогічних наук; Костянтин Линьов - кандидат наук державного управління.

Питання до обговорення:

  • що потрібно врахувати уряду, органам місцевого самоврядування та школам під час організації освітнього процесу в новому навчальному році;
  • чи достатньо заходів, проведених органами державної влади, для підготовки до нового навчального року;
  • з якими викликами можуть стикнутися школи у новому навчальному році і як їх долати.

Довідково. Аналітична записка підготовлена під керівництвом проректора Київського університету імені Бориса Грінченка, міністра освіти і науки України у 2016-2019 Лілії Гриневич.

Над підготовкою матеріалів працювала команда Аналітичного Центру “Освіт Аналітика”, структурного підрозділу КУБГ. Центр займається дослідженнями освітньої політики на національному, місцевому та інституційному рівнях та покликаний сприяти формуванню якісних рішень та практик в управлінні освітою.

Акредитація медіа: [email protected]

Контактна особа: Євгенія Задорожна, (067) 395 4040.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу.

Більше про подію тут.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

17 серпня
12.00

Організатор

Київський університет імені Бориса Грінченка

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення