Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Липня 2020

Школа менторів від “Про.Світ”

Школа менторів від “Про.Світ” орієнтована на освітніх управлінців, представників громадських організацій, HR-фахівців та менеджерів компаній, які прагнуть особистісного росту і шукають можливості для розвитку організації та команди.

Що ви отримаєте?

✔ Раз і назавжди розберетесь, хто такий ментор, коуч, фасилітатор і зрозумієте, як ефективно застосовувати ці ролі в індивідуальній та груповій роботі.

✔ Навчитесь базовим елементам коучингу та методикам особистої діагностики. Це суттєво заощадить ваш час та кошти в процесі онбордингу нового співробітника, або ж, допоможе правильно супроводжувати свого підопічного/команду в процесі досягнення цілі.

✔ Дізнаєтесь про різні стадії розвитку команди, визначите на якій з них знаходиться ваша і як перейти на щабель вище так, аби ніхто не звільнився і не втратив мотивацію.

✔ Вивчите основи фасилітації, які допоможуть перетворити прийняття групових рішень на демократичний та ефективний процес. Саме навчики фасилітації дають надію на те, що беззмістовні наради назавжди зникнуть з вашої організації. Теорію закріпимо практикою.

✔ Розберетесь в основах спіральної динаміки та дізнаєтесь, як краще порозумітися зі всіма членами вашого колективу чи групи, аби перетворити їх на справжню команду.

✔ Учасники, які покажуть найбільш успішні результати під час навчання, отримають можливість стати ментором однієї з українських шкіл в рамках програми “Школа 3.0”.

Про тренерів:

Анка Уварова - керівниця Центру інноваційної освіти “Про.Світ”, соціальна підприємиця. Випускниця програми “Лідери Нової Української школи”, а також отримала диплом з фасилітації та коучінгу в Deep Democracy Institute.

Олександра Пєтушкова - керівниця краудфандингової платформи GoF, експертка з проектного менеджменту та краудфандингу, сертифікована молодіжна та освітня тренерка, магістриня Інституту Лідерства та управління неприбутковими організаціями (УКУ).

Олександра Мухіна - координаторка освітніх програм та комерційних проєктів “Про.Світ, наставниця менторів у рамках програми “Школа 3.0”, модераторка проектів на краудфандинговій платформі GoF, екс-вчителька альтернативної школи ThinkGlobal.

Долучайтеся до трансляції можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

28 жовтня - 1 листопада

Організатор

Про.Світ

Вартість

"Стандарт" - 7000 грн
"Last Chance" (останній тиждень перед датою проведення відповідного етапу) - 7500 грн за участь однієї людини

Хочу на подію

Обговорення