Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Квітня 2020

Як пандемія вже змінила та змінить освіту у майбутньому

Освіта вже ніколи не буде такою, як до карантину?

Яким буде закінчення навчального року, про роботу шкіл під час карантину, про виклики які постали перед систему освіти, про те, як удосконалити її під час карантину та що в ній необхідно змінювати після того, як карантин буде завершений.

Розкаже про зміни в освіті, які вже відбулися, і зміни, на які нам потрібно очікувати у майбутньому в Сергій Горбачов, освітній омбудсмен, член колегії МОН України.

Загальнодержавний карантин став справжнім викликом для освіти, зокрема й для її якості. Та все ж педагогічна спільнота згуртувалася − і ледь не щодня виникають нові освітні ініціативи, пропонуючи різні форми навчання онлайн. А як реагують на це батьки?

Експерт представить результати опитування батьків про те, як навчаються діти в форс-мажорних умовах, які виникли проблеми - і як можливо їх вирішувати.

Розглядатимуть також тенденції організації дистанційного навчання в Україні і діяльність органів влади для покращення ситуації. Що вже було зроблено, а що тільки планується і як це вплине на всіх, хто так чи інакше дотичний до освіти.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

29 квітня
18:00-19:00

Організатор

Kyiv Smart City

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.