Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

8 Жовтня 2018

Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+

Захід зацікавить працівників вишів, відповідальних за міжнародну співпрацю, викладачів, студентів та усіх тих, хто хоче більше дізнатися про участь у міжнародних освітніх проектах.

Програма інформаційного тижня містить заходи з підтримки університетів, які вже впроваджують проекти Еразмус+, та для тих, хто готуватиме проектні пропозиції на конкурси наступного року. Крім того, учасникам розкажуть про можливості отримання стипендій на обміни, навчання, тренінги, волонтерство, викладання та підвищення кваліфікації.

Зареєструватись можна за цим посиланням. Реєстрацію відкрито до 26 жовтня (18:00). Підтвердження щодо участі у заходах будуть надіслані 29-30.10.2018.

Мова заходів: українська, англійська (переклад забезпечується)

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ (англ)

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ (укр)

Лист-запрошення для оформлення відряджень

Місце

Київ

Час

5–9 листопада

Організатор

Національний Еразмус+ офіс в Україні

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення