Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Листопада 2018

Чому фінська освіта є успішною: живий діалог з Арі Покка

Ви коли-небудь цікавилися особливостями фінської системи освіти, яка визнана однією із найкращих у світі?

Напевно, правило 4 К запам’ятали усі:
🔺креативність
🔺командна робота
🔺критичне мислення і
🔺розвиток комунікативних навичок.
👉Це основні якості, яким навчають дітей в школі і які так потрібні впродовж всього життя.

Хочете дізнатися більше, ЧОМУ ФІНАМ ВДАЛОСЯ РОЗВИНУТИ ТАКУ ЕФЕКТИВНУ СИСТЕМУ ОСВІТИ?

Маєте можливість поспілкуватися із відомим творцем цієї системи – фінським освітнім експертом Арі Покою, автором книги “Вищий клас: Шкільне управління по-фінськи”.

Арі Пока – директор Шілдтської школи, що є найбільшою середньою школою у Фінляндії. Вчитель, Президент Міжнародного Союзу директорів шкіл, у минулому Президент Асоціації фінських директорів шкіл.

Він відомий як у Фінляндії, так і закордоном як професійний спікер, освітній експерт та письменник. Автор книг “Топ-клас: шкільне управління по-фінськи”. В Україні його книгу опублікували у 2017 році, і він був нагороджений Асоціацією українських директорів.

Впродовж своєї 24-річної роботи він вплинув на умови роботи вчителів і їх підготовку. Захоплений ідеєю реалізовувати потенціал усіх учнів, Арі Пока розвиває школи як професійне співтовариство. Його сьогоднішнє національне завдання полягає у розробці законів про ефективні системи вищої та середньої школи.

“Однією з засадничих вихідних точок будь-якої системи цінностей школи є повага до дітей та підлітків, а також визнання студента повноцінним членом шкільної спільноти. Розуміння того, що студенти навчаються не для директора, вчителів, репутації школи або батьків, а для себе, для того, щоб домогтися успіху у власному житті, непомітно, але сильно впливає на формування цінностей у системі керування та управління школою по-фінськи.

Як для школи, так і для системи керування та управління школою головною цінністю є право студента бути активним членом своєї шкільної спільноти”, - вважає Арі Покка.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Львів

Час

26 листопада
15:00-18:00

Організатор

Простір освітніх ініціатив

Вартість

100 грн

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення