Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

8 Листопада 2021

Вебінар щодо проведення Уроку Гідності в школі

ГО “Смарт освіта” пропонує школам 22 листопада провести Урок Гідності в 3–4 класах, який присвячений Революції Гідності. Партнер заходу – Музей Революції Гідності.

Трансляція вебінару відбудеться на фейсбук-сторінках Музею революції гідності, Нової української школи та ГО “Смарт освіта” 17 листопада о 17:00.

Зареєструватися на проведення уроку можна тут.

Під час цього вебінару співавторка курсу Світлана Олексюк докладно розповість про:

  • методику проведення уроку;
  • його структуру;
  • особливості підібраного матеріалу.

“Раніше ми розробили курс “Уроки доброчесності”, у якому є тема 7 “Я маю гідність!”. У цій темі ми пропонуємо обговорити з дітьми події Революції Гідності та розібратися, що таке гідність, чому важливо діяти гідно в різних ситуаціях та які наслідки негідної поведінки, а також – чому людині важливо усвідомлювати свою роль у суспільстві та свій громадянський обов’язок, – зазначають в організації.

Матеріали для проведення уроку можна переглянути на спеціальній сторінці курсу нашого сайту (тема 7 у Путівнику для вчителя та Путівнику для учня).

Також дивіться всі необхідні матеріали для проведення уроку:

Урок Гідності

Завантажити Урок Гідності

Ілюстрація: ГО “Смарт освіта”

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Більше про проєкт читайте за цим посиланням.

ChildFund

Місце

онлайн

Час

17 листопада
17:00

Організатор

Смарт освіта
партнер заходу – Музей Революції Гідності.

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення