Напишіть нам

Всі теми

8 Листопада 2021

Вебінар щодо проведення Уроку Гідності в школі

ГО “Смарт освіта” пропонує школам 22 листопада провести Урок Гідності в 3–4 класах, який присвячений Революції Гідності. Партнер заходу – Музей Революції Гідності.

Трансляція вебінару відбудеться на фейсбук-сторінках Музею революції гідності, Нової української школи та ГО “Смарт освіта” 17 листопада о 17:00.

Зареєструватися на проведення уроку можна тут.

Під час цього вебінару співавторка курсу Світлана Олексюк докладно розповість про:

  • методику проведення уроку;
  • його структуру;
  • особливості підібраного матеріалу.

“Раніше ми розробили курс “Уроки доброчесності”, у якому є тема 7 “Я маю гідність!”. У цій темі ми пропонуємо обговорити з дітьми події Революції Гідності та розібратися, що таке гідність, чому важливо діяти гідно в різних ситуаціях та які наслідки негідної поведінки, а також – чому людині важливо усвідомлювати свою роль у суспільстві та свій громадянський обов’язок, – зазначають в організації.

Матеріали для проведення уроку можна переглянути на спеціальній сторінці курсу нашого сайту (тема 7 у Путівнику для вчителя та Путівнику для учня).

Також дивіться всі необхідні матеріали для проведення уроку:

Урок Гідності

Завантажити Урок Гідності

Ілюстрація: ГО “Смарт освіта”

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Більше про проєкт читайте за цим посиланням.

ChildFund

Місто

онлайн

Адреса

фейсбук-сторінки Нової української школи та ГО "Смарт освіта"

Час

17 листопада
17:00

Організатор

Смарт освіта
партнер заходу – Музей Революції Гідності.

Вартість

безплатно

Купити квитки

Рекомендації

Обговорення