Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Грудня 2021

Практичний вебінар “Виклики втілення Уроків доброчесності в класі”

ГО “Смарт Освіта” у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) організовує практичний вебінар “Виклики втілення Уроків доброчесності в класі”.

Реєстрація на вебінар за цим посиланням.

Трансляція відбудеться на ютюб-каналі nus.org.ua:

Спікеркою на вебінарі буде дослідниця цінностей та соціологиня Вікторія Бриндза. Вікторія розкаже, чому люди чинять не доброчесно, що підштовхує людей до такої поведінки, як реагувати на такі ситуації та чому так важливо пояснювати та розмовляти про це із учнями.

Важливо зазначити, що під “викликами втілення” ми маємо на увазі культурні, суспільні, традиційні умови та реалії, в яких ми живемо. Впевнені, що цей вебінар без моралізаторства та настанов допоможе вчителям зрозуміти, як краще пояснювати дітям, як можна вчинити у тій чи іншій складній та суперечливій ситуації.

Також Ви маєте можливість анонімно розповісти у гугл-формі реєстрації історію, яку вважаєте недоброчесною та несправедливою. Вікторії проаналізує цю ситуації під час вебінару (в узагальненому вигляді, без прив’язки до будь-кого конкретного).

Окремим бонусом є те, що Ви можете поставити анонімне запитання до дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз. Вона в узагальненому вигляді дасть відповіді на складні запитання, пов’язані з викладанням курсу “Уроки доброчесності” та тим, як пояснювати ці ситуації учням.

Усі матеріали для проведення Уроків доброчесності є тут.

Ілюстрація: ГО “Смарт освіта”

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Більше про проєкт читайте за цим посиланням.

ChildFund

Місце

онлайн

Час

13 грудня
13:30

Організатор

Смарт освіта

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення