Медіа “НУШ” та Асоціація Незалежних регіональних видавців України запрошують журналістів на онлайн-воркшоп “Енергетична криза і освіта: як висвітлювати тему і не нашкодити?”. Захід відбудеться 20 грудня з 14:00 до 15:30.
Зареєструватися на воркшоп можна, заповнивши форму за посиланням.
Школи, садочки й університети по всій Україні потерпають від вимушених відключень електроенергії, спричинених російськими атаками на енергосистему. Що, зрештою, негативно впливає на навчання мільйонів учнів і студентів. Однак, медіа не так багато уваги приділяють висвітленню цього питання. А якщо публікації і є, то вони найчастіше стосуються відсутності / наявності генераторів у закладах освіти.
Кількість проблем, спричинених відключеннями, значно ширша, а кількість можливостей, як забезпечити енергоживлення шкіл, садочків і університетів на випадок відключень – більша, але про них майже не говорять.
Під час онлайн-воркшопу журналісти та інші фахівці, які працюють у медіа, зможуть:
Учасники й учасниці події також матимуть змогу поставити свої запитання запрошеному енергетичному експерту, директору Центру досліджень енергетики Олександру Харченку. Питання можуть стосуватися не лише енергозабезпечення шкіл, а й роботи енергосистеми України в умовах продовження російського енергетичного терору загалом.
Модеруватимуть онлайн-воркшоп Іванна Коберник, співзасновниця ГО “Смарт освіта”, та Оксана Бровко, керівниця Асоціації Незалежних регіональних видавців України.
Нагадаємо, раніше ми публікували докладний матеріал про те, як заклади освіти переживають вимушені відключення світла. Ознайомитися з ним можна за посиланням.
Крім того, ми розповідали, що член освітнього парламентського комітету Роман Грищук звернувся до прем‘єр-міністра з проханням розглянути можливість включення закладів освіти до переліку обʼєктів критичної інфраструктури.
Читайте також: “700 українських шкіл отримають грошову допомогу на підготовку до зими”.
Титульне фото: unicef.org
Обговорення