Теми статті: вчителям, географія, матеріали для уроків
28 Квітня 2024
10 979
0
Цьогоріч українські вступники можуть обрати географію для складання НМТ. Раніше ми ділилися добіркою ефективних порад, як легко підготуватися до тесту.
Які цифрові ресурси використати під час повторення та як у цілому урізноманітнити уроки географії, “Новій українській школі” розповіла вчителька географії Алла Євтушенко. Зберігайте та використовуйте.
У добірці від Алли про:
Це інтерактивний сервіс, який допоможе урізноманітнити уроки географії. З його допомогою можна
“Раджу використовувати на уроках географії в 6 та 7 класах”, – додає Алла Євтушенко
“Це велика база географічних онлайн-вікторин для учнів та учениць різного віку, – каже Алла Євтушенко. – Наприклад, повторити матеріал 6 класу можна за допомогою групи вікторин із теми “Світ”, де є такі завдання:
На виконання завдання встановлюється таймер, а наприкінці відображається результат знань у відсотках.
У 8 класі можна використати вікторину “Регіони України”, щоб вивчити АТУ [адміністративно-територіальний устрій – ред.] нашої держави.
У 10 класі цей сервіс допоможе вивчити розташування всіх країн світу разом зі столицями. Або в 11 класі узагальнити вивчене”.
Сервіс можна використовувати на уроках географії під час вивчення материків та частин світу, країн у межах материка, столиць та прапорів країн, океанів, морів, річок, озер, гір.
Крім того, є завдання на вивчення планет, пам’яток та чудес світу, міжнародних організацій тощо.
“Це платформа, яка дає змогу учням та ученицям здійснювати віртуальні експерименти й аналізувати дані з реальних наукових досліджень, – розповідає Алла Євтушенко. – Також можна попрацювати над проєктами
“Під час вивчення або повторення теми “Літосфера” можна використати симулятор руху тектонічних плит – самостійно змоделювати рухи та поведінку тектонічних плит і задати умови:
Крок за кроком учні й учениці зможуть створювати нові моделі та експериментувати”, – каже вчителька.
Earth Now – це візуалізація даних супутників NASA, які обертаються навколо Землі, і даних, які вони збирають у реальному часі. Завдяки платформі ви зможете слідкувати за життєво важливими показниками нашої планети, такими як висота рівня моря, концентрація вуглекислого газу в атмосфері.
Катерина Молодик, методистка “Нової української школи”
Титульне фото: автор – Neeraj Chandaver, dribbble.com
Обговорення