Теми статті: вчителям, директорам, підвищення кваліфікації
8 Липня 2023
52 855
0
Після виснажливого і тривожного навчального року, не схожого на попередні, освітянам хочеться перезавантажитися та відпочити від роботи – і фізично, і морально. Аби змінити оточення, дехто з вчителів влаштовується в дитячі табори в інших регіонах країни. Хтось навпаки – присвячує літню відпустку родині та домашнім справам.
Частина вчителів намагається використати літо з користю і, доки є вільний час, підбирає корисні навчальні матеріали для своїх учнів на наступний рік, опрацьовує професійні видання, шукаючи нові інструменти для роботи з дітьми, або ж відвідує навчальні курси чи вебінари.
“Нова українська школа” зібрала найновіші пропозиції громадських організацій для безплатного навчання та розвитку освітян на час канікул.
У новому матеріалі читайте:
Навчання безплатне, триватиме 5 тижнів (з 24 липня до 30 серпня).
Курс має три модулі:
Навчальний курс має допомогти освітянам зрозуміти Вікіпедію і використовувати її як навчальний інструмент, а ще прокачає навички інфомедійної грамотності та соціального партнерства. Вчителі зможуть зробити внесок у найбільшу вільну онлайнову енциклопедію.
За результатами виконання завдань учасники та учасниці здобудуть сертифікат про підвищення кваліфікації.
Для реєстрації на курс треба заповнити анкету.
Програма передбачає поглиблене вивчення архітектури та проєктування програмного забезпечення, тож швидше за все зацікавить вчителів інформатики.
Освітня програма безоплатна та буде відбуватися в режимі онлайн. Одна з вимог до учасників – знання англійської мови від рівня В1, оскільки частина лекцій буде вестися англійською.
Наприкінці навчання учасники матимуть можливість створити власний проєкт, щоб застосувати вивчене на практиці, а також отримають фідбек від спеціалістів компанії.
Курс доступний 24/7. Сертифікат про підвищення кваліфікації можна отримати після проходження курсу.
Достатньо ввести запит, що саме цікавить: особливості чату GPT чи тонкощі створення мотиваційного листа. Із загальної бази платформи запропонуються ті відео та лекції, які підходять до обраної теми навчання.
Це збірка вправ та матеріалів, які допоможуть вчителям формувати та оцінювати громадянські компетентності на різних предметах та в різних класах.
Усі вправи, викладені в Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками.
До кожного матеріалу є перелік вправ та методик, які допоможуть учням формувати критичне мислення та уяву на уроці мови чи зрозуміти цінність співпраці з іншими людьми на уроці математики.
Також вчителі можуть поділитися своїми розробками з колегами й власноруч додавати матеріали до Тулбоксу. Для цього треба зареєструватися на сторінці центру.
За допомогою посібників освітяни зможуть проводити як окремі заняття, так і цілу серію уроків із кібербезпеки. Треба просто обрати відповідний посібник, кожен із яких готувався з урахуванням вікових особливостей дітей.
Курс допоможе школярам:
Це дасть змогу використовувати під час навчання документальні фільми, теми яких дотичні до географії, хімії, правознавства тощо.
Щоби стати учасником клубу, необхідно заповнити заявку на офіційному сайті. А також пройти навчання за онлайн-курсом: “Як організувати роботу кіноклубу. Базовий курс для модераторів-початківців”, у якому розглядають теми:
Після успішного проходження курсу учасники отримають сертифікат та можливість самостійно організовувати й модерувати правопросвітні події як представник чи представниця Мережі DOCU/CLUB.
Модератори отримають доступ до:
Також на сайті клубу у вільному доступі:
Тож натхненного та ефективного продовження літа!
Інна Лиховид, “Нова українська школа”
Титульне фото: freepik.com
Обговорення