Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Травня 2022

22 практики і жарт-метафора. Для дітей і підлітків створили книжку щодо психологічної стійкості

Сімейна й дитяча психологиня Світлана Ройз спільно з ГО “Смарт освіта” і ЮНІСЕФ створили і виклали у відкритий доступ книжку-практикум для дітей і підлітків із 22-ма практиками для відновлення психологічної стійкості.

Завантажити практикум можна за цим посиланням.

“Складні часи роблять дітей більш вразливими й одинокими. Стрес часто робить і дорослих, і дітей безпомічними, та саме зараз ми всі так потребуємо опори на внутрішню силу. Повернення собі сили.

Діти не завжди можуть сформулювати те, що їх турбує. І, на жаль, саме зараз не завжди можуть прийняти допомогу.

Ця книжка – практикум для дітей і підлітків, у якій кожне просте завдання може стати містком до відчуття сили, розуміння своїх емоцій. У ній є як заохочення до роздумів, так і конкретні практики з регулювання емоцій.

Для всієї команди, що працювала над практикумом, так важливо щоб усі ми, діти і дорослі (а цей практикум можна використовувати й дорослим 🙂), відчували більше стійкості, впевненості та сили”, – розповідає Світлана Ройз.

Усі 22 практики можна робити у своєму темпі подумки, а також працювати в самій книжці – зокрема, вирізати запропоновані шаблони, розмальовувати та працювати з ними. До кожного завдання є просте пояснення.

Використовувати книжку діти можуть як самостійно, так і на уроках. Також її можна пропонувати для опрацювання з психологом.

Бонус: у книжку закладений жарт-метафора, тож психологиня радить оспостерігати за кошеням, що зображене на кожній сторінці.

Your_Power_praktikum_web

Завантажити документ

Нагадаємо, Смарт освіта запрошує вчительок на навчальну програму з психологічної самодопомоги.

Також активісти створили короткі анімаційні відео для дітей і дорослих із демонстрацією дуже простих вправ, що допоможуть заспокоїтися і психологічно себе підтримати.

Окрім того, щовівторка і щопʼятниці о 19:00 ви можете долучатися до 15-хвилинної ресурсної зустрічі зі Світланою Ройз.


Обговорення