Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Січня 2018

Батьків запрошують пройти опитування щодо онлайн-курсу з інклюзивної освіти

ГО “Смарт Освіта” у межах створення онлайн-курсу з інклюзивного навчання оголошує опитування серед батьків щодо того, якої інформації їм не вистачає.

Онлайн-курс буде створено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за фінансової підтримки Програми “Долучайся!” (PACT), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Насамперед, курс міститиме лекції для вчителів – з вікової психології, інформацію про психологічно-педагогічні скрінінги та тестування, взаємодію із інклюзивно-ресурсними центрами, побудову інклюзивного середовища, написання індивідуальної програми розвитку, роботу із батьками, нормативно-правову базу щодо інклюзії тощо.

Проте один з блоків курсу буде призначеней для батьків. Якщо ви – мати або батько дитини, яка навчається (або буде навчатися) в інклюзивному класі, заповніть цю гугл-форму. Розкажіть розробникам онлайн-курсу, якої інформації потребуєте щодо взаємодії між дітьми, навчання, співпраці із вчителями та школами в цілому. Це допоможе додати до курсу найпотрібніші знання.

Заповнити форму можна також за цим посиланням.

Нагадуємо, що подібне опитування створено й для вчителів і представників адміністрацій шкіл. Також розробники курсу шукають фахівців з ікнлюзивного навчання.

“Нова українська школа”

Фото: автор – ArturVerkhovetskiy, Depositphotos


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.