Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Липня 2023

Безплатне навчання за програмою підвищення кваліфікації “Психосоціальна підтримка для освітян”

ГО “Смарт Освіта” запрошує вчителів на безоплатне навчання за програмою підвищення кваліфікації “Психосоціальна підтримка для освітян”.

Навчання буде відбуватися онлайн 10-15 липня з 10:00 до 13:00.

Посилання на зустріч надішлють завчасно після реєстрації та відбору учасників. Кількість місць на тренінг обмежена.

Програма містить 6 модулів і триватиме 6 днів по 3 години. Загальний обсяг навчання: 63 години (2,01 кредити ЄКТС).

Програма спрямована на розвиток обізнаності педагогічних працівників і працівниць у темі психічного здоров’я, а також формування навичок психосоціальної підтримки дітей та підлітків, їхніх батьків або опікунів у сфері психічного здоров’я, зокрема в часи війни.

Навчання адаптовано до потреб системи освіти й передбачає формування навичок розпізнавання складнощів з психічним здоров’ям у дітей та підлітків, налагодження контакту, підтримки, а також – у разі потреби – скерування по фахову допомогу.

За результатами підвищення кваліфікації за програмою надається персональний сертифікат, засвідчений підписом Голови правління ГО “Смарт освіта”.

Тренерки попередньо також навчалися за цією програмою. Тренінги буде проводити пара тренерів, яка змінюватиметься на кожному модулі.

Розробниці програми:

  1. Ольга Савиченко – кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, психологиня, експертка із психічного здоров’я у проєкті “Розробка Універсального тренінгу із психічного здоров’я (для фахівців першої лінії)”, співзасновниця ГО “Центр практичної психології “For Life”.
  2. Наталія Портницька – кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, психологиня, експертка із психічного здоров’я у проєкті “Розробка Універсального тренінгу із психічного здоров’я (для фахівців першої лінії)”, директорка ГО “Центр практичної психології “For Life”.
  3. Ірина Тичина – кандидатка психологічних наук, доцентка, декан соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка, психологиня, експертка із психічного здоров’я у проєкті “Розробка Універсального тренінгу із психічного здоров’я (для фахівців першої лінії)”, співзасновниця ГО “Центр практичної психології “For Life”.

Експертизу під час розробки програми надавала дитяча й сімейна психологиня Світлана Ройз.

Читайте також: ““Пригостість кавою” ГО “Смарт освіта” на buymeacoffee”.

Фото: Freepik


Обговорення