Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

19 Жовтня 2020

Через подовжені осінні канікули навчання в школах може завершитись пізніше

Через подовжені на тиждень осінні канікули навчання в школах може тривати довше, ніж до 1 червня.

Відповідно до закону “Про повну загальну середню освіту”, навчальний рік має тривати не менше 175 навчальних днів. Якщо інші заплановані шкільні канікули залишаться незмінними, то школам доведеться продовжити навчання в перший тиждень червня, аби виконати цю норму закону.

У Міністерстві освіти і науки на запит “Нової української школи” щодо дати завершення навчання у школах зазначили, що, згідно із законом “Про повну загальну середню освіту”, навчальний рік “закінчується не пізніше 1 липня”.

Водночас, у міністерстві утрималися від коментарів, чи рекомендуватимуть школам завершувати навчання пізніше традиційного в Україні (до початку літа), щоби виконати норму закону про 175 навчальних днів.

Також у відомстві не відповіли, чи рекомендуватимуть школам скоротити інші канікули через продовження осінніх, зазначивши, що “тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів”.

Повністю з відповіддю МОН можна ознайомитись у документі нижче. Із нашим запитом тут.

15.10.2020_Запит_НУШ

Завантажити документ

Нагадаємо, МОН рекомендував школам зробити осінні канікули з 15 до 30 жовтня.

Окрім того, уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня та передбачає, що після осінніх канікул учні можуть перейти на дистанційне та змішане навчання.

“Нова українська школа”

Фото: автор – petrograd99, Depositphotos


Обговорення