Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

19 Жовтня 2023

Чи можуть директори вести уроки чи гуртки у своїй школі: відповідь МОН

У МОН відповіли, що відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, керівникам та іншим працівникам закладів освіти дозволено виконувати викладацьку чи гурткову роботу в межах свого робочого часу за основною посадою. Така робота не вважається сумісництвом.

Про це повідомила освіта.ua з посиланням на лист МОН.

Втім, у МОН зазначили, що відповідно до пункту 91 згаданої Інструкції, керівники можуть викладати чи вести гуртки не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо за основною посадою вони отримують повний посадовий оклад (ставку).

Для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при здійсненні педагогічної (викладацької) діяльності керівниками закладів освіти в межах годин, визначених пунктом 91 Інструкції № 102, слід керуватися статтею 28 Закону України “Про запобігання корупції” та вживати передбачених Законом заходів для його врегулювання. Заходи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів визначено статтями 28 – 36 цього Закону, зокрема здійснення повноважень під зовнішнім контролем”, – додали в міністерстві.

Читайте також: “Зарплати освітянам у 2024 році виплачуватимуть із коштів міжнародної допомоги”.

Фото: авторка – Марія Брикимова, ГО “Смарт освіта”


Обговорення