Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Січня 2024

Для дітей створили просвітницькі відео про мінну безпеку

Для школярів і школярок створили просвітницькі відеоролики про мінну безпеку та правила поведінки з вибуховими предметами.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Переглянути та завантажити матеріали всі охочі можуть за посиланнями:

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, наразі в Україні заміновано або забруднено рештками техніки й зброї понад 30% території.

Найбільш небезпечною є ситуація у прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, однак випадки взаємодії дорослих і дітей з вибухонебезпечними предметами періодично фіксують і в так званих тилових областях. Щоправда навіть попри повномасштабну війну, на жаль, не всі українці ознайомлені з порядком дій у таких ситуаціях.

Саме тому Мінреінтеграції спільно з партнерами – проєктом Dovidka.info та благодійною організацією “Смарт ангел” – створили відео для дітей, у яких розповіли про правила поведінки з вибуховими предметами.

Ці матеріали можуть використовувати як батьки, так і вчителі для проведення уроків або бесід з дітьми про мінну безпеку.

Читайте також: “росіяни залишали міни прямо в класах”: про окупацію та відновлення просторів безпеки після деокупації в Дергачівській громаді”.

Титульне фото: МОН


Обговорення