Напишіть нам
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням

Всі проєкти

Всі теми

24 Червня 2020

Директорів шкіл п’яти областей запрошують на навчальну програму управлінців

Центр інноваційної освіти “Про.Світ” запрошує директорів шкіл з Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на навчальну програму “Студії освітніх управлінців”.

Участь у проєкті безкоштовна, зареєструватись можна до 3 липня за цим посиланням.

Після заповнення реєстраційної форми з директорами зв’яжеться менеджерка програми.

“Це навчання директорів шкіл ефективни[ методик антикризового менеджменту, побудовb стратегії школи, формуваннz управлінських компетентностей для налагодження ефективної культури взаємодії, – пояснюють організатори.

Студії триватимуть із серпня 2020 року до травня 2021 року та складатимуться з 4-ох п’ятиденних навчальних офлайн-модулів, фінальної зустрічі та менторського супроводу впродовж усього навчання.

“Про.Світ” працює у форматі навчання в дії, тож налаштуйтеся на виконання практичних домашніх завдань, пов’язаних із роботою директора та тематикою навчальних модулів”, – кажуть в організації.

Навчальні модулі заплановані у великих містах Сходу чи Півдня України, фінальна зустріч із презентацією напрацювань – у Києві. Якщо в країні продовжать карантин, то навчання відбудеться онлайн.

Організатори покривають витрати на проживання та харчування. Учасники мають взяти на себе витрати на транспорт.

Нижче дивіться зміст модулів:

  • Модуль 1. Школа як інституція: принципи взаємодії та роль директора (3–7 серпня 2020 року, відбуватиметься онлайн). Учасники ознайомляться з поняттям лідерства та його типами, дізнаються, у чому різниця між лідером та керівником і яка роль пасує директору, а також попрацюють над організаційною структурою та культурою школи.
  • Модуль 2. Стратегія школи: як почути та включити кожного (16–20 листопада 2020 року). Йтиметься про елементи побудови стратегії школи, як сформувати спільне бачення розвитку школи й максимально залучити команду, учнів та батьків.
  • Модуль 3. Внутрішні та зовнішні комунікації в школі (25–29 січня 2021 року). Модуль про те, як використовувати зворотний зв’язок в управлінні школою, способи формування системи якості освіти. Учасники побудують мапу партнерів і визначать, як і для чого школі займатись фандрайзингом.
  • Модуль 4. Фінансові та законодавчі аспекти управління школою (15–19 березня 2021 року). Тут керівники шкіл проаналізують різні моделі фінансової автономії школи та методи роботи з ними та дізнаються, як правильно відслідковувати зміни в освітньому законодавстві для побудови стабільної моделі управління школою.
  • Фінальна зустріч. Підсумки та презентація напрацювань (18–19 квітня 2021 року). Рефлексія отриманого досвіду. Завданням кожного учасника є презентація напрацьованої освітньої стратегії свого закладу та створення локального Клубу Директорів при своєму відділі освіти. Це є обов’язковою умовою успішного проходження навчальної програми та отримання відповідного сертифікату.

Нагадаємо, серед вчителів проводять конкурс STEM-завдань для учнів.

Фото: автор – nd3000, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення