Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

29 Листопада 2019

Гідність дитини: на обладнання шкільних туалетів виділили 44 мільйони

Уряд продовжив програму “Гідність дитини”, спрямувавши на місця 44,3 мільйона гривень на облаштування туалетів у школах.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабміну 27 листопада, повідомили на сайті МОН.

“Програма “Гідність дитини” розпочалася ще торік, коли ми вперше заговорили про те, що навчання неможливе без забезпечення звичайних людських умов. Ситуація, коли у 21 столітті учні шкіл не мають доступу до теплих туалетів, – неприйнятна.

Однак позитивним є те, що ми зрушили проблему з місця і вже маємо перші результати. Наприклад, упродовж 2019 року, за даними, органів місцевої влади у школах має бути обладнано 848 внутрішніх вбиралень. І наступного року ми зможемо створити їх у школах, які не отримали допомоги у 2020-му”, – зазначила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Постанова передбачає, що місцеві органи мають додати до державних коштів свої інвестиції:

  • не менш як 30% суми мають додати Київ, міста обласного значення, об’єднані територіальні громади з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
  • не менш як 10% суми – райони та об’єднані територіальні громади;
  • не менш як 5% суми – села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

Минулого року на програму “Гідність дитини” уряд виділив понад 267 мільйонів гривень.

Також Мінрегіон розробив 3 типові проєкти облаштування шкільних туалетів.

Нагадаємо, на обладнання STEM-лабораторій у школах виділили 801 мільйон гривень.

Також уряд скерував 600 мільйонів гривень на закупівлю автобусів для опорних шкіл та 400 мільйонів гривень на шкільні їдальні.

Фото: автор – ChiccoDodiFC, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення