Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

19 Серпня 2020

Медогляд до початку навчання потрібен лише першокласникам

Учні 2-11 класів не повинні проходити медогляд до початку нового навчального року.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС 19 серпня.

Медичні огляди перед навчальним роком проводяться для дітей 1 класу. Для всіх інших дітей медичні огляди проводяться один раз на рік“, – наголосив головний санітарний лікар.

За його словами, у попередні роки медогляди зазвичай проводили у травні або у серпні.

Дитина повинна пройти медичний огляд один раз на рік. Цей медичний огляд прив’язується плюс-мінус два тижні до її дня народження

Відповідальність на проведення медичного огляду покладена на батьків. Вони можуть сконтактуватися зі своїм сімейним лікарем і визначити потрібну для медичного огляду дату”, – пояснив Ляшко.

Також він попросив батьків перевірити свій та дитини календарі щеплення.

“Сьогодні вакцини є в наявності. потрібно зробити всі десять щеплень, які передбачені національним календарем щеплень в залежності від віку вашої дитини. Це ваш вклад у стримання поширення інфекційних хвороб на території нашої держави”, – додав Ляшко.

Нагадаємо, вчителям не обов’язково проходити медогляд цього року.

Прем’єр доручив МОЗ та МОН перевірити школи на дотримання безпечних умов навчання.

Також освітній омбудсмен просить уряд виділити субвенцію на подолання наслідків COVID-19 в освіті.

Раніше т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що місцеві бюджети можуть використати 7,7 мільярда гривень залишків освітньої субвенції на організацію дистанційного навчання. Проте, як визнали потім в МОН, ці гроші використовувати не можна до кінця року. Детальніше про це читайте тут.

Фото: автор – Bermix Studio, Unsplash

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber, а також Telegram для учнів


Обговорення