Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Листопада 2017

МОН обрало керівників шістьох директоратів

За результатами конкурсу Міністерство освіти і науки обрало керівників для шістьох директоратів, для обрання генерального директора для ще одного підрозділу проведуть повторний конкурс.

Про це повідомила прес-служба МОН.

Конкурс на керівника Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції виграла Ганна Новосад, 22,767 (другого кандидата немає); Директорату вищої освіти і освіти дорослих  Олег Шаров, 24,084 (другий кандидат  Ірина Шумік, 16,541); Директорату дошкільної та шкільної освіти  Андрій Осмоловський, 18,255 (другий кандидат – Оксана Бабінець, 17,713); Директорату інклюзивної та позашкільної освіти  Лариса Самсонова, 16,738 (другого кандидата немає); Директорату інновацій та трансферу технологій  Дар’я Чайка, 22,037 (другий кандидат – Дмитро Бібік, 14,140); Директорату науки  Дмитро Чеберкус, 22,805 (другий кандидат – Олександр Галкін, 16,370).

Водночас конкурс для Директорату професійної освіти не виявив жодного претендента на посаду генерального директора, тому буде оголошено повторний відбір.

Другий за результатами конкурсу кандидат має право на призначення на посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо така посада стане вакантною, а також у разі, коли переможець конкурсу відмовився від зайняття посади, складення Присяги державного службовця, коли буде виявлено обмеження щодо призначення на посаду відповідно до ЗУ “Про державну службу” або йому буде відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки“,  пояснили в МОН.

Нагадаємо, МОН оголосило конкурси на керівників 7 директоратів  документи на участь приймали до 9 жовтня. Заробітна платня керівника директорату складатиме від 50 тисяч гривень.

Незабаром МОН оголосить конкурс на посади керівників експертних груп та експертів директоратів. Детальніше про це можна буде прочитати за цим посиланням або ж на сайті міністерства.

Фото: rawpixel.com, Unsplash


Обговорення