Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Травня 2023

МОН рекомендує школам і профтехам провести єдиний національний урок з ПДР “Безпечна дорога додому”

З 15 до 21 травня в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Матеріали щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху можна знайти за посиланням.

МОН рекомендує органам управління у сфері освіти та керівникам закладів загальної середньої освіти провести організаційні заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Зокрема, 17 травня 2023 року в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти пропонують провести єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Також МОН рекомендує провести бесіди з батьками учнів, зокрема акцентувати їхню увагу на захисті життя й здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також провести цикл заходів із практичних навичок поведінки в разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

Читайте також: “Проєкт методичних рекомендацій про альтернативні форми надання послуг у дошкіллі: МОН пропонує громадське обговорення”.

Фото: “Бучанські новини”


Обговорення