Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Березня 2024

Національний тиждень читання поезії 2024: як узяти участь

З 16 до 24 березня освітян запрошують долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції “Національний тиждень читання. Тиждень поезії”.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України з посиланням на Український інститут книги (УІК).

Акція присвячена Всесвітньому дню поезії (21 березня). Тому впродовж тижня планують відзначати роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни. Тема тижня поезії – “Дім”, а гасло – “Ріки незмінно течуть додому”, що є рядком із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової.

Наша мета – створити єдиний інформаційний простір, де кожен зможе знайти близькі для себе події: читацькі зустрічі, воркшопи, лекції та інші заходи, що сприяють популяризації читання”, – кажуть організатори.

Тому команда УІК запрошує організаторів літературно-мистецьких заходів позначити свої події на мапі активностей, як-от обговорення поетичних творів, організація поетичних читань за участі місцевих поетів чи будь-яка інша творчість, пов’язана з поезією.

  • Щоби долучитися, спланувати та зареєструвати свої заходи, представникам/цям закладів освіти, освітніх та наукових інституцій тощо потрібно заповнити гугл-форму. Також Український інститут книги підтримуватиме інформаційно окремі активності, щоб забезпечити максимальну видимість учасників.

Планується, що “Національний тиждень читання. Тиждень поезії” буде першим із чотирьох, запланованих Інститутом у 2024-му році. Про перебіг тижня поезії інформуватимуть на сайті УІК.

Читайте також: Говоримо з дітьми про війну за допомогою книг (на прикладі посібника “Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир”)”

Фото: Український інститут книги


Обговорення