Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Березня 2018

Нік Вуйчіч допоможе МОН розробити для вчителів матеріали з протидії насильству

Всесвітньо відомий мотиваційний тренер Нік Вуйчіч допоможе Міністерству освіти і науки розробити для вчителів матеріали з протидії насильству в школі.

Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич на своїй сторінці у FB.

Сьогодні Нік сказав, що він допомагатиме нам з напрацюванням матеріалів для вчителів для протидії насильству. Але що не менш важливо, він приносить та популяризує в Україні потрібну модель поведінки. Модель здорового спілкування, яка може стати допоміжною для вчителів, батьків, родичів – усіх, хто шукає, як правильно захистити та виховати дітей“, – написала Гриневич.

Нагадаємо, 29 березня Нік Вуйчіч провів у Києві дві публічні бесіди на фестивалі управлінської майстерності Kyiv EdFest.

У грудні 2017 року Міністерство освіти і науки анонсувало спільну програму з Ніком Вуйчічом, присвячену протидії насильства в українських школах.

Нік Вуйчіч – всесвітньо відомий християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації “Життя без кінцівок”. Він народився без кінцівок. Нік виступав у школах, універсиnетах, на конференціях тощо в понад 60 країнах світу.

Ілюстрація: скріншот онлайн-трансляції публічної бесіди Ніка Вуйчіча у Києві


Обговорення