Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

28 Червня 2023

НМТ-2023: офіційні результати вже в особистих кабінетах, а найуспішніших учасників й учасниць запрошують поділитися своїми історіями

Учасники й учасниці основних сесій НМТ уже можуть дізнатися свої результати, які розміщено в персональних кабінетах.

Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Як зазначили в Центрі, у  вкладці “Результати” також доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ, необхідної для вступу до закладів вищої освіти України.

Якщо учаснику або учасниці НМТ потрібно подати до закордонного закладу освіти оригінал документа, після офіційного оголошення результатів він/вона можуть замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

“Попри те, що відразу після оприлюднення результатів сайт Українського центру дещо “гальмував” через надмірну кількість входів учасників, нині сервіс працює в нормальному режимі й вступники з найкращими результатами вже повідомляють про свої досягнення в соціальних мережах. І українським юнакам та юнкам дійсно є чим пишатися, адже, окрім успіхів у навчанні, вони продемонстрували стійкість, здатність досягати поставлених цілей попри зниження працездатності як закономірного наслідку стресу”, – наголосили в УЦОЯ.

У Центрі також хочуть зібрати історії найкращих учасників і учасниць, тож пропонують тим, хто отримав максимально можливу кількість балів з одного, двох або трьох предметів НМТ, поділитися секретами своєї успішності.

Для цього потрібно заповнити форму “НМТ-2023: історії успіху”, відповівши за бажанням на питання, запропоновані в ній.

“Пізніше ми обов’язково розповімо про ваш досвід, щоб інші могли надихатися вашим прикладом і досягати вершин”, – додали фахівці.

Читайте також: “Що робити, якщо РЦОЯО відмовив в участі у додатковій сесії – освітній омбудсмен”.

Зображення: Український центр оцінювання якості освіти


Обговорення