Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Червня 2021

Нове шкільне меню стане обов’язковим з 2022 року – очільник МОЗ

Дату обов’язкового впровадження нового шкільного меню перенесуть з 1 вересня 2021 року на 1 січня 2022 року.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час другого дня всеукраїнського форуму “Україна 30. Здорова Україна”.

Очільник міністерства повідомив, що багато шкіл уже мають укладені договори з постачальниками, тому розривати їх посеред бюджетного року буде незручно. Через це нове шкільне меню з 1 вересня введуть лише ті школи, які мають таку змогу. Обов’язковим для всіх воно стане лише з 1 січня 2022 року.

“Приходить шалена кількість запитів і звернень на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я: “Так, а в нас тендери на рік. Як ми можемо їх розірвати під час бюджетного процесу?”

Розумієте, в нас, як в урядовців, є два варіанти: або зараз жорстко наказати, або ще раз дати час для перехідного етапу. Тому в дискусії ми ухвалили рішення і ми продовжимо термін введення з 1-го вересня до 1-го січня.

Той, хто підготувався, вводять, тим, хто не підготувалися, ми дамо ще шанс на чотири місяці. Але після цього запускаємо сильний контроль, і, будь ласка, органи місцевого самоврядування, директори шкіл це ваша повна відповідальність”, – говорить Ляшко.

Раніше ми писали, що Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню.

“Нова українська школа”

Ілюстрація: скріншот з онлайн-трансляції форуму


Обговорення