Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Лютого 2021

Оновили карантинні зони – школи зачиняють у Чернівецькій області

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій внесла до червоної зони епідеміологічної небезпеки Чернівецьку область.

Рішення набере чинності з початку доби 1 березня, повідомляє на своїй fb-сторінці міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Згідно з карантинними обмеженнями для червоного рівня, учні 1–4 класів та спеціальних навчальних закладів Чернівецької області продовжать навчатись очно. Решту учнів регіону переведуть на дистанційний формат навчання.

Також червоний рівень епідемічної небезпеки передбачає, що на в’їздах-виїздах із Чернівецької області мають організувати контрольно-пропускні пункти, на яких:

  • вимірюватимуть температуру та опитуватимуть щодо наявності респіраторних симптомів;
  • чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.

Якщо в тих, хто перетинають межі області, виявлять ознаки респіраторних захворювань, їх скеровуватимуть до закладів охорони здоров’я області для проведення диференційної діагностики.

Окрім того, у регіонах червоного рівня забороняють посадку та висадку пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом.

Ознайомитися з повним переліком карантинних заходів можна за посиланням.

Фото: автор – Ivan Aleksic, Unsplash


Обговорення