Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Грудня 2023

“Освітній суп”: учнів 5–10 класів запрошують на безплатні заняття з української мови та математики

Освітня організація “Навчай для України” розпочала реєстрацію на першу у 2024 році хвилю “Освітнього супу”.

Про це повідомили на сайті організації.

“Освітій суп” – це додаткові безплатні онлайн-заняття для учнів 5–10 класів упродовж шести тижнів із математики та української мови.

Ознайомитися з деталями та зареєструватися можна за покликанням.

Крайній термін подачі заявки – 17 січня 2024 року о 23:59 за Києвом.

Заявки, які надійдуть пізніше, потраплять у базу даних та будуть використані для інформування про подальший розвиток проєкту і набір на наступні хвилі.

Двічі на тиждень учасники матимуть по 2 зустрічі з викладачами-тьюторами із кожного предмету. Заняття проходитимуть у малих групах на онлайн-платформі. Оскільки в нас обмежена кількість тьюторів-викладачів для реалізації програми, ми розділимо всіх учасників на групи. Перша група братиме участь у першій хвилі програми, а інша група матиме пріоритет участі в наступних хвилях”, – розповіли в організації.

Тривалість кожного онлайн-заняття – 45 хвилин. Розклад фіксований, але також буде можливість обрати його варіанти під час реєстрації.

Нагадаємо, що в межах проєкту “Вчися вухами” від ГО “Смарт освіта” доступні також аудіоуроки для 7–11 класів із всесвітньої та історії України, громадянської освіти, української мови та літератури.

Також ГО “Смарт освіта” разом з іноземними вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Дивіться розклад на 26-30 грудня тут.

Фото: “Навчай для України” 


Обговорення