Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

28 Серпня 2023

Освітян запрошують на презентацію результатів моніторингу якості освіти учнів 6 і 8 класів з математики та української мови – ДСЯО

ДСЯО презентує результати моніторингу якості освіти учнів 6 і 8 класів з математики та української мови.

Про це повідомили на сайті служби.

Нагадаємо, що під час Серпневої освітянської конференції Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти, розповів, що більшість учнів 6-8 класів виконали діагностичні тести на середньому рівні.

Презентація результатів моніторингового дослідження відбудеться 29 серпня об 11:00 у Києві за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 8/16.

Переглянути онлайн-трансляцію всі охочі зможуть на порталі “Укрінформ” за посиланням.

Тестування з української мови та математики (алгебри і геометрії) школярі пройшли у травні 2023 року на платформі “Всеукраїнська школа онлайн”. У ньому взяли участь 6 189 шестикласників і 6 188 восьмикласників. Учні відповідали також на запитання онлайн-анкети, які стосувалися повсякденного навчання.

Окрім узагальнених даних результатів дослідження, під час онлайн-зустрічі спікери Руслан Гурак, голова ДСЯО, і Олена Заплотинська, керівниця ініціативи забезпечення доступу до шкільної освіти проєкту SURGe, представлять діагностичні інструменти для подолання “освітніх втрат”, спричинених війною.

Читайте також:Застосунок “Мрія” стане цифровим інструментом комунікації з учасниками навчального процесу й простором можливостей – Федоров”.

Титульне зображення: ДСЯО


Обговорення