756
0
Понад 80% українських шкіл уже мають генератори. Крім того, органи місцевої влади, готуючись до зими, продовжують їх закуповувати.
Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки України на запит журналістів медіа Hromadske.
У МОН також розповіли, що цих генераторів “недостатньо для повноцінної організації освітнього процесу з використанням усієї потрібної техніки”. Проте їхньої потужності має вистачити для “очних зустрічей учителів з дітьми” у школах.
Раніше ми розповідали, що МОН оприлюднило план комплексної політики “Школа офлайн”. Вона, зокрема, покликана сприяти поверненню якомога більшої кількості учнів і учениць в офлайн.
Очне навчання, на думку фахівців МОН, – це найкращий варіант. Адже, перебуваючи в школі, “діти будуть в однакових умовах”, у той час, як вдома відключення електроенергії можуть відбуватися в різний час.
У МОН також розповіли, що в разі тривалих відключень школи мають право “підлаштувати” освітній процес під ситуацію, яка виникне.
Для учнів і учениць, заклади освіти яких не мають укриттів (або безпекова ситуація в їхньому регіоні не дає змоги навчатися офлайн), розглядають варіант асинхронного дистанційного навчання.
Нагадаємо, що цьогоріч частину коштів освітньої субвенції спрямували на будівництво / реконструкцію 57 укриттів у ЗЗСО. Крім того, громади закуповуватимуть автобуси, на яких школярі й школярки зможуть їздити на навчання до шкіл, що вже мають сховища.
Читайте також: “Уроки з 10 години й повернення в онлайн: ймовірні варіанти змін через відключення електроенергії”.
Титульне фото: “Вечірній Київ”
Обговорення