Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Липня 2023

Поправка на час за країнами і список потрібних документів: запрошення на додаткову сесію НМТ уже в кабінетах учасників

5 липня в зареєстрованих учасників додаткових сесій з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення на НМТ.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У запрошеннях зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення тестування. Воно відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США.

“Зверніть увагу: допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду”, – наголосили в УЦОЯО.

Учасники й учасниці, які складатимуть НМТ за кордоном, мають взяти до уваги, що в запрошеннях час зазначено за Києвом. Для зручності в УЦОЯО склали таблицю з даними щодо різниці в часі.

Країна

Місто

Різниця між київським

і місцевим часом

Грузія м. Тбілісі

+1

Іспанія м. Валенсія

−1

Італія м. Мілан

−1

Німеччина м. Берлін,
м. Лейпциг,
м. Мюнхен

−1

Польща м. Бидгощ,
м. Варшава,
м. Вроцлав,
м. Краків,
м. Люблін

−1

Хорватія м. Загреб

−1

Чехія м. Брно,
м. Прага

−1

Для учасників й учасниць, які проходитимуть НМТ у США, тестування розпочнеться о 18:00 за Києвом, тобто об 11:00 у м. Детройті та о 10:00 в м. Х’юстоні.

Для допуску до ТЕЦ потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ й оригінал  документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог в додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг “Дія”. Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення.

Читайте також: “Основна сесія НМТ: скільки учасників склали один, два і всі предмети на 200 балів”.

Зображення: Український центр оцінювання якості освіти


Обговорення