Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Травня 2022

Порядок утворення та роботи спецкласів – громадське обговорення

Міносвіти пропонує проєкт Порядку утворення та умов функціонування спеціальних класів у закладах загальної середньої освіти на громадське обговорення.

Згідно з проєктом документа, спеціальний клас утворюється за умови наявності не менше п’яти письмових заяв про зарахування до закладу освіти для класів із граничною наповнюваністю понад 10 учнів або понад 50% від граничної наповнюваності інших класів.

Гранична наповнюваність спецкласів залежно від труднощів та рівня підтримки, який рекомендований дітям, складатиме від 8 до 15 осіб.

Також до одного спеціального класу пропонують зараховувати учнів різного віку за умови, якщо різниця у віці становить не більше двох років.

Більше дивіться в проєкті документа:

HO.proyekt.nak.Pro.zatv.Poryadku.utv.ta.umov.funk.spets.klasiv.ZZSO.12.05.2022

Завантажити документ

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 29 травня 2022 року на електронні адреси: ol.nabochenko@gmail.comnabochenko@mon.gov.ua. Контактна особа: Ольга Набоченко.

Результати обговорення розмістять на сайті МОН із 1 до 15 червня.

Нагадаємо, уряд змінив порядок організації інклюзивного навчання в садках і школах через війну.

Також під час війни ІРЦ мають супроводжувати внутрішньо переміщених дітей з ООП.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – olesiabilkei, Depositphotos


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.