Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

16 Вересня 2021

Раптові перевірки у харчоблоках шкіл будуть відновлені – очільник МОЗ

Раптові перевірки у вигляді візитів для обстеження працівників на предмет носійства золотистого стафілокока будуть відновлені.

Про це написав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй фб-сторінці.

Ляшко пише, що таке рішення ухвалено за результатами наради в президента Володимира Зеленського щодо ситуації навколо масового отруєння дітей у Хмельницькому навчально-виховному об’єднанні №1 “Школа-дитячий садок”.

Розслідування Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України показало, що спалах стався внаслідок зараження стафілококом сировини та готових страв від працівників харчоблоку.

Через цю ситуацію МОЗ ініціюватиме проведення вибіркових раптових перевірок для забору біоматеріалу для дослідження. Їх проводитимуть спеціалізовані протиепідемічні бригади в усій країні.

Також Ляшко повідомив, що МОЗ відпрацьовує механізми посилення контролю за якістю проведення медичних оглядів у закладах охорони здоров’я та лабораторіях.

Читайте також: 5 грамів солі і 25 грамів цукру на день. Що змінює новий порядок харчування в школах.

Раніше ми писали, що Міністерство охорони здоров’я затвердило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти і для дитсадків. Також воно дало роз’яснення про перехід шкіл на дистанційне навчання.

Фото: автор – alexraths, Depositphotos


Обговорення