12 111
0
Якщо школа проігнорує рекомендації інституційного аудиту, Державна служба якості освіти може звернутися до засновника про заміну директора чи учителів.
Про це повідомив керівник Державної служби якості освіти Руслан Гурак в інтерв’ю “Новій українській школі”.
“Коли ми побачимо, що заклад освіти не розвивається, у нього не створено системи забезпечення якості, у нас є два шляхи. Перший – звертаємося до засновника щодо зміни керівництва школи, у конкретних випадках – учителів. Ми розробимо кроки, необхідні для того, щоб змінити ситуацію. І дамо термін для її виправлення“, – зазначив Гурак.
Якщо ж засновник не вживе заходів для покращення якості освіти у своєму навчальному закладі, служба може звернутися до органу ліцензування, щоб відібрати в школи ліцензію.
“Безумовно, буде супротив новій системі і забезпеченню якості в тому числі. І ми готуємося до нього, бо не маємо іншого шляху – мусимо почати розвивати і “відкривати” школу, щоб вона враховувала найкращі тенденції, побажання, ідеї”, – сказав Гурак.
Більше про новостворену Державну службу якості освіти читайте в інтерв’ю “Нової української школи” з її керівником Русланом Гураком
Нагадаємо, пілотні інституційні аудити шкіл планують провести у вересні 2018 року.
Також результати інституційних аудитів шкіл будуть відкритими.
“Нова українська школа”
Фото: pexels.com
Обговорення