Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Вересня 2017

У 2018 році на реформу освіти потрібно майже два мільярди гривень

МОН подало на розгляд Мінфіну пропозицю на виділення 1,85 мільярдів гривень для впровадження реформи освіти у 2018 році.

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич в інтерв’ю DT.UA.

“Наразі формуються пропозиції до бюджету на 2018 рік. Як відомо, саме з наступного року діти по всій Україні підуть у перший клас Нової української школи, і під це потрібні ресурси. Попередньо ми можемо говорити, що на заходи, потрібні для реалізації реформи, у 2018 році буде закладено орієнтовно 1,85 мільярдів гривень. Це ті суми, які ми подаємо Мінфіну на розгляд”, – заявила міністр.

У випадку погодження Мінфіном, на підручники буде виділено 373 мільйонів гривень, на навчальні матеріали та оснащення класів – 600 мільйонів, на перепідготовку вчителів – 520 мільйонів, на розширення мережі інклюзивних класів – 300 мільйонів та на створення Національної електронної платформи Нової української школи – 54,6 мільйонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство освіти і науки змогло домовитись з Міністерством фінансів щодо фінансування нового стандарту початкової загальної освіти незалежно від того, чи Верховна Рада ухвалить новий закон “Про освіту”.

Фото: автор – AndreyPopov, Depositphotos


Обговорення