Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

8 Травня 2023

У Дніпрі заснували премію на честь загиблого на фронті вчителя

У Дніпрі започаткували премію на честь загиблого на фронті вчителя географії, який працював у ліцеї інформаційних технологій, – Сергія Столбцова.

Про це розповідає “Суспільне”.

Директорка ліцею Ірина Малоіван зазначила, що ініціаторами виступили благодійниця Олена Сосєдка й біржа благодійності “ДоброДій”.

Нагороджуватимуть премією учнів та учениць, які стали переможцями й призерами всеукраїнських та регіональних олімпіад з різних дисциплін, є членами Малої академії наук, а також учителів закладу, які мали найбільші професійні успіхи протягом навчального року.

Учні ліцею говорять, що Сергій Столбцов був не просто вчителем, а й справжнім другом, який завжди міг підтримати, поділитися досвідом.

“Його найулюбленішим висловом була теза про те, що немає ідеальних людей на світі, існують ідеальні наміри. Він був дійсно мотиватором, проводив уроки настільки цікаво, що учні не хотіли виходити з класу. Він міг підтримати у складний момент, поділитися досвідом, міг дати корисну пораду, міг зробити майже все, що потрібно було, щоб підтримати учня, дати йому якісь знання, які могли виходити за рамки шкільної програми”, – розповів ліцеїст Данило Носов.

Під час першого урочистого нагородження премію отримали 35 вчителів, також винагороди отримали 38 учнів ліцею.

Розмір премії складає від 2 500 до 3 700 гривень залежно від рівня перемоги та рівня олімпіад.

Довідково:

Сергій Столбцов – учитель географії Дніпровського ліцею інформаційних технологій (ЛІТ), був рекомендований експертом ЗНО з географії Дніпропетровського регіонального Центру оцінювання якості освіти. Народився і виріс в Новомосковську. На початку повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Пізніше став стрільцем, а за два тижні до загибелі був призначений командиром взводу 102 батальйону ТрО. Загинув 28 вересня 2022 року в бою на Донецькому напрямку.

Читайте також: ““Жити, щоб навчати” – збірка історій учителів у часи повномасштабної війни”.

Фото: “Суспільне”


Обговорення