Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

15 Грудня 2017

У фіналі турніру “Молодь дебатує” переміг школяр із Дніпра

У фіналі всеукраїнського проекту “Молодь дебатує” переміг Максим Чеботарьов із Дніпра.

Фінал турніру відбувся 10 грудня в Харкові.

Це вже другий учень педагога Світлани Нетьосової, який перемагає в цьому проекті минулого року найкращим став Едуард Білоусов. Усього в різних етапах дебатів взяли участь близько 400 школярів та школярок із 25 шкіл у 8 регіонах України. Також у проекті брали участь школярі та школярки з особливими освітніми потребами. Це учні Житомирської спеціальної школи-інтернату №1, де навчаються діти з проблемами зору, та вихованці Харківського санаторного НВК №13“, – зазначають організатори.

У фінальних дебатах замагалися Максим Чеботарьов (Дніпровська спеціалізована школа №23), Дар’я Баглай (Краматорська ЗОШ №25 з профільним навчанням), Володимир Сидоренко (Конотопська гімназія) та Ярема-Лука Єлейко (Львівська спеціалізована ЗОШ №28 з поглибленим вивченням німецької мови).

Темою дебатів було питання: “Чи потрібно замінити виборче право виборчим обов’язком в Україні з 2019 року?”. 

За словами координаторки проекту Ольги Пішель, у 2018 році організатори хочуть проводити профільні дебати, приділити ще більше уваги сферам екології, енергозбереження, інклюзії, запрошувати експертів із різних галузей ділитися своїми знаннями.

Це проект, який вчить демократичним принципам спілкування, критичному мисленню, виваженому підходу до проблем. Важливо, що його учасники самі збираються, щоб грати в дебати“, упевнена Віола фон Крамон-Таубадель, керівниця організації Internationales Haus Sonnenberg, яка є ініціатором проекту.

Більше про “Молодь дабатує” можна дізнатись на сайті проекту.

Фото: автор – Jason Rosewell, Unsplash


Обговорення