Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Лютого 2020

Учнів запрошують на науково-підприємницьку програму

Громадська організація “INSCIENCE” запрошує школярів 13-17 років долучитися до безкоштовної науково-підприємницької програми.

Подати анкету на участь можна до 27 лютого за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Ментори допоможуть учням реалізувати їхні наукові проєкти. Під час програми підлітків знайомитимуть із вченими та бізнесменами для взаємної мотивації та розвитку науки і бізнесу.

Програма відбуватиметься в три етапи:

  • Перший – подача анкет. В анкеті потрібно вказати напрям, за яким було б цікаво створювати проєкти: космос, людина або довкілля (наприклад, проєкти щодо космічної робототехніки, компостування відходів, нових методів переробки сміття або діагностування хвороб). Особливу увагу необхідно приділити мотиваційному листу;
  • Другий етап – відбір у програму. Список учасників оголосять 12 березня;
  • Третій етап – лекції від підприємців та робота над проєктами. Протягом двох місяців учасники відвідуватимуть лекції з бізнесу та працюватимуть над проєктами з менторами-науковцями. Лекції відбуватимуться у Києві.

Серед менторів – куратори “Science Teens Platform”:

  • Олександр Скороход (напрям – людина): біолог, кандидат біологічних наук, голова Ради молодих вчених НАН України;
  • Світлана Краковська (напрям – довкілля): кліматологиня, членкиня Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC);
  • Олена Компанієць (напрям – космос): астрофізикиня, співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

Після створення проєктів учасники матимуть змогу представити їх на першому в Україні науково-популярному фестивалі “Science Teens Fest”, який відбудеться у травні.

Нагадаємо, учнів запрошують на конкурс наукових відеокліпів.

Ілюстрація: INSCIENCE

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення