Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

24 Липня 2017

Українські школярі здобули 14 медалей на міжнародних олімпіадах

У липні учні українських шкіл здобули 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей на міжнародних учнівських олімпіадах з хімії, математики та фізики.

Про це повідомила прес-служба МОН.

Повідомляється, що 5 медалей українські учні отримали на олімпіаді з фізики, що відбулася в індонезійському місті Джок’якарта. Зокрема, “золото” вибороли одинадцятикласник з Рішельєвського ліцею (Одеса) Роман Солецький та десятикласник з Харківського фізико-математичного ліцею №27 Сергій Кригін.

Срібну медаль здобула учениця Харківського ліцею №161 “Імпульс” Вікторія Ковальова, а бронзові учень Технічного ліцею НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Кирило Совайло та учень Маріупольського міського ліцею Олександр Хасай.

В олімпіаді з математики у Ріо-де-Жанейро учні здобули теж 5 медалей. У змаганнях переміг учень київської гімназії “Академія” Антор Тригуб. Зі “сріблом” додому повернулися учні Харківського фізико-математичного ліцею №27 Нго Нгок Тхай Шон та Олег Руденко, а “бронзу” Роман Сарапін з цього ж навчального закладу та учень Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер” Георгій Іванчик.

А учень Харківського НВК №45 “Академічна гімназія” Ілля Коваль привіз в Україну Почесну грамоту. Серед команд зі 111 країн, Україна посіла 14 місце, повідомляється на сайті міжнародної математичної олімпіади.

На олімпіаді з хімії у таїландському місті Накхонпатхом українці отримали 4 срібних медалі  випускниця київського Природничо-наукового ліцею №145 Юлія Філь, випускник Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Микола Авраменко, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка Тарас Сех. Бронзову медаль у цих змаганнях виборов Олександр Коломієць, який навчається у Харківському ліцеї №89.

Відомо, що цього року українські школярі мають взяти участь ще у двох міжнародних олімпіадах з біології та інформатики.

Міжнародні учнівські олімпіади це індивідуальні змагання, що передбачають теоретичні та практичні тури. З 1993-го до 2016 року 698 школярів українських шкіл здобули 574 медалі у міжнародних олімпіадах. Серед них – 96 золотих, 224 срібних та 254 бронзових. Також 30 учасників отримали Почесні грамоти.

Фото: автор – serggn, Depositphotos


Обговорення