Всі проєкти

Всі теми

18 Травня 2022

Українські спортсмени вибороли призові місця на Всесвітній гімназіаді-2022

У другий змагальний день Всесвітньої гімназіади-2022 українські спортсмени принесли Україні бронзові, золоті та срібні медалі.

Про це йдеться на сайті МОН.

Так, Катерина Кропивницька здобула бронзову медаль зі спортивного орієнтування.

Сімур Мірзоєв та Уляна Куц узяли два золота, а Дарина Костеневич та Ілля Ліпатов вибороли два срібла у змаганнях із тхеквондо.

Ярослав Новосад здобув срібну медаль із брейкінгу.

Олександр Желтяков узяв золото на дистанції 50 м на спині та батерфляєм, а Каміла Ісаєва виборола бронзу на дистанції 200 м брасом у змаганнях із плавання.

Команда дівчат вийшла до ¼ турніру з баскетболу 3х3, здобувши перемогу над суперницями з Ізраїлю з рахунком 12:9.

Софія Лаврова та Варвара Фролова були кращими за спортсменок з Індії та Франції у бадмінтоні.

Нікіта Маслюк кваліфікувався до фінальної частини змагань зі стрибків у довжину з результатом 6,83 м.

Команда дівчат перемогла опонентів із Косово та Вірменії, але поступилася Китаю в змаганнях із настільного тенісу. Юнаки мають одну перемогу над Сербією та дві поразки від Румунії та Франції.

Шістнадцять українських боксерів та боксерок пройшли у півфінали змагань, одна спортсменка вийшла у фінал.