Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Січня 2018

В Україні вже відкрили 467 опорних шкіл

Зараз в Україні працюють 457 опорних шкіл, 156 з яких – в об’єднаних територіальних громадах.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає “Укрінформ”.

“Для  нас дуже важлива співпраця з профільними міністерствами. Саме співпраця з Міністерством освіти дала той результат, який ми очікували… 467 опорних шкіл, з них 156 вже в об’єднаних територіальних громадах – для нас дуже важливо, оскільки це той результат, який має показати, що діти, які складають ЗНО в сільській місцевості та в місті, нічим не відрізняються”, – заявив Зубко.

За його словами, наразі реалізовані 115 проектів “Новий освітній простір”. Найбільше оновили освітнє середовище у Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Київській та Львівській областях.

Це – приєднання початкових шкіл, прокладання доріг, шкільний автобус, спортивна інфраструктура, навчальна майстерня, театри, які відкриваються в опорних школах“, – зазначив Зубко.

Читайте також матеріал “Нової української школи” про досвід однієї об’єднаної територіальної громади “Як впливає децентралізація на освіту в селі, і чому там бояться словосполучення “опорна школа”.

Фото: автор – oksun70, Depositphotos


Обговорення