6 175
0
Педагогів запрошують долучитися до програми “SIMschool – симуляційні ігри для вивчення прав людини”, де вони будуть випробовувати запропоновані вправи та ігри про права людини.
Зареєструватися на програму можна за посиланням.
Організовують проєкт ГО “ЕдКемп Україна” у співпраці з німецькою громадською організацією “CRISP – Crisis Simulation for Peace e.V.” за підтримки Європейського Союзу.
У межах програми вчителі будуть впроваджувати вправи, розміщені в посібнику “Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри”. Очікується, що вони змотивують учнів впроваджувати права людини, самостійно або колективно підтримувати й відстоювати їх.
Одразу ж після реєстрації учасники отримають повний набір матеріалів (в електронному форматі) – сам посібник, щоденник імплементації, а також докладні рекомендації.
Посібник розробляли й апробовували педагоги-практики, правники та громадські активісти у сфері прав людини, команди CRISP та EdCamp Ukraine. У ньому містяться рекомендації щодо адаптації матеріалу до онлайнового чи змішаного навчання.
Взявши участь у програмі, вчителі зможуть:
Програма триватиме до 31 травня 2021 року. Результати програми презентують на Національній події EdCamp Ukraine в жовтні. Беручи участь в імлементації, учителі можуть отримати позаконкурсну участь у цій події.
Дивіться також: “Як розповідати дітям про права людини: домашнє завдання для вчителів”
Фото: автор – HayDmitriy, Depositphotos
Повне або часткове використання матеріалів збірки дозволяється виключно за умови посилання на повну назву видання: “КУЛЬТУРА Й ПРАКТИКА ВИКЛАДАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ: ПОРАДИ, ВПРАВИ, СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ.
Методична збірка для використання в освітньому процесі для 5–11 класів за результатами проєкту “SIMschool – симуляційні ігри для вивчення прав людини”, що реалізується ГО “CRISP” і ГО “ЕдКемп Україна” у партнерстві з Європейським Союзом”
Ця публікація була створена у партнерстві з Європейським Союзом. За зміст публікації відповідальність несуть ГО “ЕдКемп Україна” та ГО “CRISP-Crisis Simulation for Peace e.V.”. Зміст публікації не обов’язково є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.
Обговорення