Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Квітня 2020

Вчителів інформатики запрошують безкоштовно повчитись дизайну та програмування

Lviv IT School запрошує вчителів інформатики на проєкт “Digital Learning”.

Зареєструватись можуть вчителі з будь-якої частини України за цим посиланням.

Проєкт передбачає безкоштовне онлайн-навчання за індивідуальною програмою. Учасники отримають знання та практичні навички в технологіях, які зараз використовують IT-компанії.

Повчитися вчителі можуть з чотирьох напрямів:

  • UХ/UІ дизайн – створення та проєктування інтерфейсів комп’ютерних програм та вебсайтів. Цей напрям дозволяє викладати учням як теорію, так і практичне застосування дизайну для високотехнологічних продуктів.
  • Construct 2 – основи розробки комп’ютерних ігор. На курсі навчать швидко створювати ігри з використанням візуального редактора та логічної системи, заснованої на принципі поведінки та реакції. Тут вчителі опанують весь функціонал конструктора, що дозволяє навчати учнів та проводити практичні заняття, на яких вони створять власну гру.
  • JavaScript – одна з найпопулярніших мов програмування, яку, наприклад, використовують для створення вебдодатків та написання інтерактивних сценаріїв для сайтів. Засвоєння курсу дозволяє зрозуміти інструменти HTML/CSS та навчати учнів створювати власні вебдодатки.
  • Python – універсальна та проста мова програмування, яка використовується багатьма компаніями, найвідоміші з яких – Yahoo та Google.

Після завершення навчання найкращих педагогів залучать до викладання у майбутніх проєктах LITS.

Дізнатись детальніше про проєкт можна тут.

Нагадаємо, учнів 9-11 класів запрошують на конкурс “Слідами Чорнобиля”. Учасникам потрібно буде виконати завдання про атомну енергетику, захист довкілля, події та наслідки аварії на ЧАЕС.

Ілюстрація: LITS

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення