Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Січня 2021

Вчителів, вихователів та директорів запрошують на ресурсні онлайн-зустрічі зі Світланою Ройз

ГО “Смарт освіта” за підтримки МФ “Відродження” впродовж шести місяців проведе 5 ресурсних онлайн-зустрічей із дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз.

Перша зустріч відбудеться 25 січня о 18.00, зареєструватись на неї можна тут до 20 січня.

Тема першої зустрічі – “Де брати сили. Пошук власної ресурсності. Канали ресурсу”.

“Карантинний навчальний рік вимагає більшої турботи про себе. Ми давно хотіли зробити наші ресурсні практикуми доступними не лише педагогам київських шкіл. І завдяки онлайн-формату ми маємо змогу розширити можливості участі. До зустрічі!”, – зазначила Ройз.

Тривалість зустрічі – 90 хвилин.

Участь безплатна.

Учасниками можуть бути лише вчителі державних (комунальних) шкіл, вихователі дитсадків і директори шкіл та садків. Максимальна кількість учасників – 500. Ті, хто не зможуть потрапити на цю зустріч, матимуть можливість взяти участь у наступних зустрічах.

Нагадаємо, раніше ресурсні зустрічі зі Світланою Ройз відбувалися раз на місяць. Їхніми темами були: професійне вигорання та відсутність ресурсу для роботикордони і вміння казати “ні”баланс між роботою і особистим життямтехніки самотерапії для роботи із собою в різних станахігротерапія на допомогу вчителю та як підтримати учня під час підготовки до іспитів.

Згодом до проєкту долучилися колеги Світлани Ройз, які проводили зустрічі з арт-терапії, тілесної терапії тощо. Після локдауну в Києві відновлять ці зустрічі. Про них повідомлять згодом.

Фото: автор – lcrespi, Depositphotos


Обговорення